BetaNettsiden er i beta, og nye funksjoner kommer løpende.Nye funksjoner kommer løpendeLast ned appen
Selskapsdata

Treningssentre i Trondheim

selskaper med regnskap
46
ansatte
887
omsetning 2025
578 mill. kr
3T Trening ASTiller222 mill.+229,3 % vekst18,0 % margin417 ansatteImpulse Treningssenter ASTrondheim73,4 mill.+6,7 % vekst8,3 % margin36 ansatte3T Produkter ASTiller57,7 mill.+0,5 % vekst−16,0 % margin44 ansatteTrenher ASTrondheim29,2 mill.+8,6 % vekst8,3 % margin16 ansatte3T Byåsen ASTiller26,2 mill.+6,6 % vekst40,3 % margin53 ansatte3T Solsiden ASTrondheim22,7 mill.−1,9 % vekst10,7 % margin51 ansatteFemme ASTrondheim20,3 mill.−8,3 % vekst4,5 % margin13 ansatteGrip Sluppen ASTrondheim18,3 mill.+3,6 % vekst7,1 % margin70 ansatte3T Eiendom ASTiller12,5 mill.−1,0 % vekst8,1 % margin– ansatte3T Ranheim ASTiller11,8 mill.+0,5 % vekst9,9 % margin34 ansatte3T Melhus ASTiller10,2 mill.+17,7 % vekst13,1 % margin44 ansatte3T Fossegrenda ASTiller9,5 mill.+7,3 % vekst0,4 % margin38 ansatte3 T Levanger ASTiller9,0 mill.+7,0 % vekst−0,9 % margin32 ansatteKastor Invest ASTrondheim8,2 mill.+2,4 % vekst−69,4 % margin– ansatteKaliber Gym Trondheim ASHeimdal4,7 mill.+51,3 % vekst18,1 % margin– ansatteFitnesspoint Group ASTrondheim4,5 mill.+27,7 % vekst21,5 % margin– ansatteKlæbu Treningssenter ASKlæbu4,2 mill.+11,2 % vekst13,4 % margin12 ansatteBaz Berg Aktivitet og Zumbasenter ASTrondheim3,3 mill.−8,3 % vekst−0,1 % margin7 ansatteNidarø Treningssenter ASTrondheim3,2 mill.+1,8 % vekst−4,3 % margin– ansatteMma Trondheim ASTrondheim3,1 mill.+2,8 % vekst0,1 % margin– ansatteTrondheimsnaprapatene ASTrondheim2,9 mill.−7,4 % vekst−12,0 % margin– ansatteHeimdal Fysikalske Treningssenter ASHeimdal2,3 mill.+5,5 % vekst6,6 % margin– ansatteTrondheim Performance Center ASTrondheim2,3 mill.– vekst−3,4 % margin13 ansatteSpeed Treningssenter ASTrondheim1,8 mill.+5,2 % vekst33,4 % margin– ansatteFlex Gym ASTrondheim1,6 mill.−9,9 % vekst10,2 % margin– ansatte
Vis alle 46
Livegym ASCharlottenlund1,4 mill.−21,5 % vekst13,5 % margin– ansatteGetfit Trondheim ASHeimdal1,4 mill.+8,3 % vekst0,7 % margin– ansatteHspu ASTrondheim1,3 mill.−17,1 % vekst−1,3 % margin– ansatteTroset Invest ASTrondheim1,3 mill.−13,9 % vekst30,8 % margin– ansatteFeelgood Valentinlyst ASTrondheim1,2 mill.−5,2 % vekst3,2 % margin– ansatteLilleby Treningssenter ASTrondheim1,0 mill.−12,0 % vekst0,6 % margin– ansatte3T Teknostallen ASTiller1,0 mill.– vekst−125,9 % margin7 ansatteTrondheim Kickboxing ASTrondheim0,9 mill.– vekst−2,4 % margin– ansatteStudio Skjeldam ASTrondheim0,8 mill.– vekst33,3 % margin– ansatteEasyfit Valentinlyst ASTrondheim0,7 mill.– vekst8,0 % margin– ansatteTrondheim Gym ASTrondheim0,6 mill.– vekst−2,9 % margin– ansatteFrisk Medisinske Treningssenter ASHeimdal0,6 mill.– vekst−5,8 % margin– ansatteInvest42 ASTiller0,5 mill.– vekst−174,0 % margin– ansatteKaliber Gym Avd Byneset ASBosberg0,5 mill.– vekst−10,2 % margin– ansatteMax Puls Fitness ASTrondheim0,5 mill.– vekst−263,5 % margin– ansatteFitnesspoint Drift ASTrondheim90k kr– vekst−228,5 % margin– ansatteMer Treningssenter Flatåsen ASFlatåsen62k kr– vekst−405,5 % margin– ansatte3T Saupstad ASSaupstad3k kr– vekst−3 850,8 % margin– ansatteFrisbeesenteret ASKattem773 kr– vekst−14 358,5 % margin– ansatteCmo Holding ASBosberg0 kr– vekst– margin– ansatteMoum Eiendom ASTrondheim0 kr– vekst– margin– ansatte

Treningssentre i Trondheim i tall

Selskaper463 nye i 2025
Ansatte887Registrert i Enhetsregisteret
Omsetningsvekst+41,2 %Hele landet +14,5 %
Medianmargin7,1 %Hele landet 7,4 %
Samlet omsetning 2025+41,2 %
578mill. kr

Vekst per år, blant de samme selskapene begge år

Nyetableringer

Nye selskaper per år etter stiftelsesdato

Medianmargin over tid

Driftsmargin for det typiske selskapet

7,1 %

Størrelse

Antall selskaper etter omsetning

Under 1 mill.15 · 33 %
1–10 mill.20 · 43 %
10–100 mill.10 · 22 %
Over 100 mill.1 · 2 %

Omfatter næringskoden 93.13 Treningssentervirksomhet. Tallene er fra regnskapene for 2025 til selskapene med forretningsadresse i Trondheim kommune, uten enkeltpersonforetak. Medianmarginen gjelder selskapene med minst 1 mill. kr i omsetning, og veksten er regnet blant de samme selskapene begge år. Hele landet er tallene på bransjesiden. Om kildene