BetaNettsiden er i beta, og nye funksjoner kommer løpende.Nye funksjoner kommer løpendeLast ned appen
Selskapsdata

Uoppgitt næring i Trondheim

selskaper med regnskap
1 266
ansatte
15
omsetning 2025
830 mill. kr
Autogrossisten ASFlatåsen239 mill.+485,5 % vekst2,1 % margin– ansatteDevico Invest ASTrondheim168 mill.+143,7 % vekst90,9 % margin– ansatteAuticon Holding ASTrondheim104 mill.−28,9 % vekst78,7 % margin– ansatteNye Trøåsen N ASKlæbu52,4 mill.– vekst2,8 % margin– ansatteHelift ASTrondheim50,7 mill.−71,5 % vekst94,5 % margin– ansatteHeimdal Stasjonsby ASHeimdal35,0 mill.– vekst2,0 % margin– ansatteGåseplogen ASTrondheim21,5 mill.+299,9 % vekst89,2 % margin– ansatteO. Hovde ASTrondheim10,3 mill.– vekst95,8 % margin– ansattePallekarmen ASHeimdal9,3 mill.+14,2 % vekst20,0 % margin– ansatteFinans Partner ASTrondheim8,7 mill.+69,6 % vekst69,6 % margin– ansatteCatja Eiendom ASJakobsli6,7 mill.+3,5 % vekst97,5 % margin– ansatteJCK Invest ASTrondheim5,6 mill.+96,4 % vekst98,9 % margin– ansatteVDVF ASJakobsli4,4 mill.+26,0 % vekst92,2 % margin– ansatteJe-Bo ASTrondheim4,2 mill.– vekst0,9 % margin– ansatteOore Transport Drift ASTrondheim3,7 mill.+40,0 % vekst9,0 % margin9 ansatteLovn Holding ASTrondheim3,4 mill.+3,4 % vekst47,5 % margin– ansatteKSS Invest ASTrondheim3,4 mill.−7,3 % vekst62,2 % margin– ansatteTomas Langlo Holding ASTrondheim3,1 mill.−70,3 % vekst95,9 % margin– ansatteExtrava ASRanheim2,8 mill.– vekst23,7 % margin– ansatteCatja Drift ASJakobsli2,6 mill.−92,1 % vekst60,4 % margin– ansatteVegar Westerlund Holding ASTrondheim2,4 mill.−2,4 % vekst51,6 % margin– ansatteFuture ASRanheim2,4 mill.– vekst97,0 % margin– ansatteJH Technical ASTrondheim2,4 mill.+135,1 % vekst−0,1 % margin– ansatteTrål Invest ASTrondheim2,1 mill.– vekst53,0 % margin– ansatteÅkvik Invest ASTrondheim2,1 mill.– vekst53,0 % margin– ansatte
Vis alle 200
Straum Invest ASTrondheim2,1 mill.– vekst53,0 % margin– ansatteFrostaveien 8 ASTrondheim2,1 mill.– vekst66,8 % margin– ansatteElite Drift & Forvaltning ASLeinstrand2,0 mill.+153,8 % vekst5,0 % margin– ansatteHW Hornet ASTrondheim2,0 mill.+54,2 % vekst98,2 % margin– ansatteEw Snota ASTrondheim2,0 mill.+54,2 % vekst98,1 % margin– ansatteSkåle ASCharlottenlund2,0 mill.over +999 % vekst90,8 % margin– ansatteDiligence ASTrondheim1,9 mill.−41,2 % vekst36,3 % margin– ansatteStoum ASHeimdal1,9 mill.+941,5 % vekst85,2 % margin– ansatteLong Life Invest ASTrondheim1,9 mill.+42,7 % vekst63,0 % margin– ansatteMesa Invest ASTrondheim1,9 mill.– vekst1,9 % margin– ansatteCreatorsjourney ASTrondheim1,8 mill.+22,3 % vekst69,3 % margin– ansatteSeverin Suveren ASTrondheim1,8 mill.– vekst3,5 % margin– ansatteIesjohka ASTrondheim1,7 mill.+71,7 % vekst10,7 % margin– ansatteMuttok ASTrondheim1,7 mill.– vekst62,0 % margin– ansatteVingsand MT ASHeimdal1,6 mill.−18,3 % vekst6,1 % margin– ansatteHvaler Holding ASTrondheim1,6 mill.+2,4 % vekst13,1 % margin– ansatteConsertias ASTrondheim1,6 mill.−23,5 % vekst86,7 % margin– ansattePineapple Industries ASJakobsli1,5 mill.+378,6 % vekst25,6 % margin– ansatteRigmor Holding ASTrondheim1,4 mill.−58,4 % vekst87,3 % margin– ansatteSandadrian Holding ASTrondheim1,3 mill.+344,4 % vekst−39,3 % margin– ansatteFipling Holding ASTrondheim1,3 mill.−36,3 % vekst66,5 % margin– ansatteXon Consulting ASTrondheim1,3 mill.−0,7 % vekst12,9 % margin– ansatteTurriga Holding ASTrondheim1,3 mill.+266,4 % vekst29,2 % margin– ansatteI-Valberg Holding ASTrondheim1,2 mill.over +999 % vekst36,9 % margin– ansatteRam Research ASTrondheim1,2 mill.−16,4 % vekst−4,2 % margin– ansatteHakk Holding ASTrondheim1,2 mill.+250,7 % vekst88,3 % margin– ansatteCheam ASTrondheim1,1 mill.−13,5 % vekst30,1 % margin– ansatteRanders Holding ASTrondheim1,1 mill.−16,7 % vekst0,2 % margin– ansatteVI82 Holding ASTrondheim1,1 mill.– vekst16,9 % margin– ansatteWarlord Holding ASTanem1,0 mill.−18,5 % vekst95,5 % margin– ansatteAeg Holding ASTrondheim1,0 mill.– vekst30,3 % margin– ansatteHillel Invest ASTrondheim1,0 mill.+510,2 % vekst18,1 % margin– ansatteSandgruppen Holding ASHeimdal1,0 mill.– vekst96,8 % margin– ansatteEmesma Invest ASTrondheim1,0 mill.– vekst−125,7 % margin– ansatteIngro ASTrondheim0,9 mill.– vekst33,3 % margin– ansatteSonstad ASTrondheim0,9 mill.– vekst−194,4 % margin– ansatteNullum Tributum ASTrondheim0,9 mill.– vekst−0,1 % margin– ansatteRoabø ASTrondheim0,9 mill.– vekst63,8 % margin– ansatteLTJ Eiendom ASJakobsli0,9 mill.– vekst90,6 % margin– ansatteTorvhågen Invest ASTrondheim0,9 mill.– vekst73,3 % margin– ansatteLeirfallsgata Eiendom Holding ASTrondheim0,8 mill.– vekst−75,1 % margin– ansatteFox Eiendom ASTrondheim0,8 mill.– vekst72,4 % margin– ansatteGBZ Holding ASTrondheim0,8 mill.– vekst96,9 % margin– ansatteJHS-Holding ASTrondheim0,8 mill.– vekst95,4 % margin– ansatteJeje ASTrondheim0,8 mill.– vekst−44,2 % margin– ansatteMHT Invest ASTrondheim0,7 mill.– vekst85,3 % margin– ansatteVBL Invest ASTrondheim0,7 mill.– vekst11,5 % margin– ansatteElv Holding ASTiller0,7 mill.– vekst98,1 % margin– ansatteKroisos ASCharlottenlund0,6 mill.– vekst60,1 % margin– ansatteMauri ASTrondheim0,6 mill.– vekst11,5 % margin– ansatteTTJ Holding ASTrondheim0,6 mill.– vekst57,5 % margin– ansatteTerra Group ASTrondheim0,6 mill.– vekst98,4 % margin– ansatteMellifera Holding ASHeimdal0,6 mill.– vekst13,4 % margin– ansatteReitan Invest ASTrondheim0,6 mill.– vekst−149,6 % margin– ansatteEverfors Invest ASTrondheim0,6 mill.– vekst−93,1 % margin– ansatteNextime ASTrondheim0,5 mill.– vekst85,4 % margin– ansatteBrurock ASRanheim0,5 mill.– vekst86,5 % margin– ansatteRwe Invest ASTrondheim0,5 mill.– vekst22,3 % margin– ansatteSAN10 Holding ASTrondheim0,5 mill.– vekst99,4 % margin– ansatteBlå Esbå ASTrondheim0,5 mill.– vekst85,4 % margin– ansatteKrfa ASTrondheim0,5 mill.– vekst46,7 % margin– ansatteThorland Capital Management ASTrondheim0,4 mill.– vekst89,1 % margin– ansatteHannah ASTrondheim0,4 mill.– vekst13,2 % margin– ansatteStaurset Hovde Holding ASTrondheim0,4 mill.– vekst70,3 % margin– ansatteEmvi Holding ASHeimdal0,4 mill.– vekst91,0 % margin– ansatteSPR Invest ASTrondheim0,4 mill.– vekst90,3 % margin– ansatteJenssen Invest & Holding ASTrondheim0,4 mill.– vekst−2,3 % margin– ansatteWater Reuse Technologies ASTrondheim0,4 mill.– vekst99,7 % margin– ansatteAavf ASTrondheim0,4 mill.– vekst84,3 % margin– ansatteTida ASTrondheim0,4 mill.– vekst−23,1 % margin– ansatteEngqvist Invest ASTrondheim0,4 mill.– vekst4,4 % margin– ansatteLogistea Energy ASTrondheim0,4 mill.– vekst−131,7 % margin– ansatteMarson ASTrondheim0,3 mill.– vekst94,6 % margin– ansatteVLK Holding ASSjetnemarka0,3 mill.– vekst72,4 % margin– ansatteBlomsø VVS ASJakobsli0,3 mill.– vekst42,3 % margin– ansatteVi Kapital ASTrondheim0,3 mill.– vekst89,6 % margin– ansatteJra Adventure ASTrondheim0,3 mill.– vekst34,4 % margin– ansatteP & P Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst97,0 % margin– ansatteDr.Werenskiold Technology Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst21,8 % margin– ansatteFinnanger Holding ASTiller0,3 mill.– vekst95,5 % margin– ansatteVito Investering ASTrondheim0,3 mill.– vekst82,2 % margin– ansatteHabea Holding ASTrondheim0,3 mill.– vekst74,4 % margin– ansatteLymy Invest ASRanheim0,3 mill.– vekst94,3 % margin– ansatteGry Møller Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst94,3 % margin– ansatteMFL Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst94,3 % margin– ansatteHagiur Holding ASRanheim0,3 mill.– vekst92,6 % margin– ansatteHost Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst−32,5 % margin– ansatteAspira Invest ASTrondheim0,3 mill.– vekst86,4 % margin– ansatteJam Invest ASKlæbu0,3 mill.– vekst−3,5 % margin– ansatteWaagenes Properties ASTiller0,3 mill.– vekst12,4 % margin– ansatteKjemiteknikk ASTrondheim0,3 mill.– vekst3,7 % margin– ansatteTerra Nova X ASTrondheim0,3 mill.– vekst−1 454,3 % margin– ansatteIce Holdings ASTrondheim0,3 mill.– vekst−5,7 % margin– ansatteCaerus ASTrondheim0,3 mill.– vekst64,8 % margin– ansatteLudde Holding ASTrondheim0,3 mill.– vekst94,6 % margin– ansatteR. E. Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst39,9 % margin– ansatteAkath Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst−101,3 % margin– ansatteBlueprint Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst64,2 % margin– ansatteInnovation Invest ASTrondheim0,2 mill.– vekst41,8 % margin– ansatteSolemsli Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst5,1 % margin– ansatteMaha Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst94,4 % margin– ansatteSol Investments ASTrondheim0,2 mill.– vekst95,1 % margin– ansatteHolmli Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst87,2 % margin– ansatteWayne Enterprises Sports Agency ASTrondheim0,2 mill.– vekst−234,7 % margin– ansatteAe Henriksen Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst10,5 % margin– ansatteSrisan Holding ASTrondheim0,2 mill.– vekst94,9 % margin– ansatteFrostsag Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst26,5 % margin– ansatteHila ASTrondheim0,1 mill.– vekst−919,0 % margin– ansatteGM Management ASTrondheim0,1 mill.– vekst83,5 % margin– ansatteJtjo Eiendom ASRanheim0,1 mill.– vekst49,4 % margin– ansatteSantoro Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst13,6 % margin– ansatteSan Bernardino Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst87,5 % margin– ansatteVeneto Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst73,3 % margin– ansatteKasparas ASTrondheim0,1 mill.– vekst93,5 % margin– ansatteOptiflex ASTrondheim0,1 mill.– vekst21,9 % margin– ansatteFrapa Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst42,7 % margin– ansatteMomy Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst−1,3 % margin– ansatteWik Invest & Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst13,4 % margin– ansatteSvendsen Invest & Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst48,5 % margin– ansatteMawi Invest ASTrondheim0,1 mill.– vekst−110,7 % margin– ansatteTorgård 2 ASHeimdal0,1 mill.– vekst−422,4 % margin– ansatteSiem Eiendom ASTiller0,1 mill.– vekst−230,0 % margin– ansatteSR Capital ASTrondheim0,1 mill.– vekst−9,1 % margin– ansatteSM Capital ASTrondheim0,1 mill.– vekst−1,0 % margin– ansatteNy Media Holding ASTrondheim0,1 mill.– vekst54,6 % margin– ansatteErso Holding ASHeimdal0,1 mill.– vekst52,2 % margin– ansatteB Boutique ASTrondheim0,1 mill.– vekst−1,3 % margin– ansatteNidaros Finans ASTrondheim0,1 mill.– vekst−401,9 % margin– ansatteMaske Invest ASTrondheim92k kr– vekst60,8 % margin– ansatteBlaasmo Invest ASTrondheim90k kr– vekst80,8 % margin– ansatteAntell Invest ASTrondheim88k kr– vekst92,6 % margin– ansatteIvc ASTrondheim87k kr– vekst−7 450,3 % margin– ansatteSørberg Invest ASTrondheim84k kr– vekst44,5 % margin– ansatteOdins Eiendom ASRanheim83k kr– vekst−144,8 % margin– ansatteLandur Invest ASTrondheim81k kr– vekst95,1 % margin– ansatteJahle Capital ASTrondheim76k kr– vekst43,9 % margin– ansatteLunta Brenner ASTiller75k kr– vekst53,6 % margin– ansatteArne Rønning Invest ASTrondheim73k kr– vekst−220,7 % margin– ansatteSteingod ASTrondheim73k kr– vekst97,4 % margin– ansattePoteito Potato ASTrondheim70k kr– vekst35,0 % margin– ansatteFS Gruppen ASTrondheim64k kr– vekst87,3 % margin– ansatteEdha ASRanheim64k kr– vekst26,1 % margin– ansatteAbide ASTrondheim61k kr+6,5 % vekst35,6 % margin– ansatteLerfalds Holding ASFlatåsen61k kr– vekst50,0 % margin– ansatteBugaheia Holding ASSjetnemarka60k kr– vekst90,3 % margin– ansatteOak Capital ASTrondheim60k kr– vekst9,5 % margin– ansatteHagerup Holding ASTrondheim60k kr– vekst−5,2 % margin– ansatteNidaros Kapital ASTrondheim58k kr– vekst27,3 % margin– ansatteT. Opland Holding ASKlæbu56k kr– vekst−117,1 % margin– ansatteFreeflow ASTrondheim56k kr– vekst−571,6 % margin– ansatteTeå Holding ASTrondheim55k kr– vekst−27,7 % margin– ansatteGlobal Green Energy ASTrondheim52k kr– vekst−35,6 % margin– ansatteNek Invest ASTrondheim50k kr– vekst64,6 % margin– ansatteUglakiosken ASTrondheim50k kr– vekst82,0 % margin– ansatteRocci Holding ASTrondheim50k kr– vekst48,1 % margin– ansatteBeautyinvest ASTrondheim50k kr– vekst73,1 % margin– ansatteApricus Invest ASCharlottenlund50k kr– vekst100,0 % margin– ansatteJKB Holding ASSpongdal50k kr– vekst57,4 % margin– ansatteVang Wåg Invest ASCharlottenlund49k kr– vekst0,7 % margin– ansatteHebe ASTrondheim49k kr– vekst45,2 % margin– ansatteJokkmokk Invest ASTrondheim48k kr– vekst72,3 % margin– ansattePhoenix Ace ASHeimdal47k kr– vekst36,2 % margin– ansatteBluebird ASTrondheim45k kr– vekst−77,9 % margin– ansatteGlo Holding ASTrondheim45k kr– vekst−119,1 % margin– ansatteHenosa Holding ASHeimdal45k kr– vekst16,1 % margin– ansatteMidt Consulting ASTrondheim44k kr– vekst39,2 % margin– ansatteLars E Holding ASHeimdal43k kr– vekst−68,0 % margin– ansatteBulle Horizon ASTrondheim43k kr– vekst80,6 % margin– ansatteGercon ASKlæbu40k kr– vekst−61,0 % margin– ansatteREV1 ASTrondheim40k kr– vekst12,5 % margin– ansatteLufthus ASCharlottenlund40k kr– vekst57,7 % margin– ansatteGoing Holding ASTrondheim40k kr– vekst−35,0 % margin– ansatteS Skauge Holding ASTrondheim40k kr– vekst87,8 % margin– ansatteMoncorp ASTrondheim40k kr– vekst−8,0 % margin– ansatteNCV Holdings ASTrondheim40k kr– vekst−169,8 % margin– ansatte

Uoppgitt næring i Trondheim i tall

Selskaper1 266434 nye i 2025
Ansatte15Registrert i Enhetsregisteret
Omsetningsvekst+41,8 %Hele landet +29,6 %
Medianmargin53,0 %Hele landet 47,6 %
Samlet omsetning 2025+41,8 %
830mill. kr

Vekst per år, blant de samme selskapene begge år

Nyetableringer

Nye selskaper per år etter stiftelsesdato

Medianmargin over tid

Driftsmargin for det typiske selskapet

53,0 %

Størrelse

Antall selskaper etter omsetning

Under 1 mill.1 209 · 95 %
1–10 mill.49 · 4 %
10–100 mill.5 · 0 %
Over 100 mill.3 · 0 %

Omfatter næringskoden 00 Uoppgitt næring. Tallene er fra regnskapene for 2025 til selskapene med forretningsadresse i Trondheim kommune, uten enkeltpersonforetak. Medianmarginen gjelder selskapene med minst 1 mill. kr i omsetning, og veksten er regnet blant de samme selskapene begge år. Hele landet er tallene på bransjesiden. Om kildene